İNTERAKTİF PAZARLAMA ZİRVESİ

Türkiye’de interaktif pazarlama alanında düzenlenen ilk etkinlik

...

İnteraktif Pazarlama Zirvesi, teknoloji ve beraberinde gelen dijitalleşme ile dünyada yaşanan inanılmaz dönüşüme ışık tutuyor. Türkiye’de interaktif pazarlama alanında düzenlenen ilk etkinlik olan İPZ’ye her yıl Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından dijital pazarlama profesyonelleri konuşmacı olarak katılıyor.

Türkiye’nin en değerli markalarının sponsorluklarıyla işbirliğinde bulunduğu ve binlerce sektör profesyonelinin konuk olduğu bu etkinlik aynı zamanda canlı olarak internetten de izlenebiliyor.

Pazarlama profesyonellerine…

...

İPZ, interaktif pazarlama konusunda pazarlama ve yönetim katmanlarında bir gündem yaratarak interaktif mecranın hak ettiği ilgiyi görmesini hedefliyor. Sektörün gelişimi açısından özendirici, kilometre taşı olabilecek başarılı case’leri öne çıkararak, pazarlama profesyonellerine interaktif araçlarla ilgili net ve uygulanabilir bir reçete sunuyor.

İnteraktif pazarlama konusunda en kapsamlı ve en bilgi verici oturumlarla, sektörün buluşmasını sağlamak da İPZ’nin en önemli amaçlarından biri sayılıyor.

İPZ Anadolu

Düzenlendiği ilk günden bu yana dijital mecranın öneminin kavranması ve bu alana yapılan yatırımların artması için öncü rol üstlenen İPZ, 2014 yılından beri Anadolu’da zirvelerini sürdürüyor. Farklı şehirlerden binlerce katılımcıyla buluşan zirve Anadolu’daki dönüşümün ivmesini artırmayı ve interaktif pazarlama süreçlerinin gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyor.